Proste zręcznościówki

Wiele komputerowych gier jest grami niezwykle prostymi. A i tak gra w nie wielu graczy. Dają dużą dawkę dobrej zabawy. Gwarantują przednią zabawę ,a do tego pozwalają kształtować pewne umiejętności. Tego typu gierki kochają wszyscy bez względu na wiek i płeć. Gry tego rodzaju to głównie gry platformowe i zręcznościowe. Tego rodzaju gry to często prawdziwe hity. Do nich należy gra polegająca na układaniu kulek. Teraz jest wiele odmian gier w kulki. W klasycznej grze tego typu układa się trzy kulki w rzędzie. Jeśli są tego samego koloru zostają usunięte z gry. Po każdym ruchu powstają nowe kulki, dlatego musimy działać w przemyślany sposób.

Podobna gra to strzelanie do kulek. To już mocna modyfikacja, bo nie układa się ich, ale do nich strzela. W takiej grze dochodzi element zręcznościowy. Zasady gry są jednak ogólnie podobne. Musimy połączyć kulki tego samego rodzaju, strzelając do nich, na skutek czego znikną. Trzeba się spieszyć, ponieważ co jakiś czas na ekranie gry powstają kolejne kulki. Gry z kulkami dostępne są w bardzo wielu wariantach charakteryzujących się bonusami, czy kulkami o specjalnych właściwościach. Gry te mogą mieć też lepszą grafikę niż pozostałe.

Bez względu, czy zagramy w grę polegającą na zbijaniu kulek lub inną grę z kulkami, ciężko się będzie od niej oderwać. Proste gry, takie jak kulki online bardzo wciągają. Jak ktoś nie wierzy, niech spróbuje w nie zagrać. Ciekawe tylko, czy jest osoba która w nie jeszcze nie grała? To może być problemem, ponieważ gry kulki cieszą sie dużą popularnością. Znajdziemy ich sporo w internecie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz