Gotowanki – zabawne gierki

Gry o gotowaniu można posegregować na dwie kategorie. Pierwsze to gry o gotowaniu polegające na przyrządzaniu wspaniałych potraw. Są to najpopularniejsze gry tego rodzaju.

Na podstawie pojawiających się wskazówek, zadaniem gracza jest przyrządzenie wirtualnej potrawy. Gracz dostaje punkty za poprawność wyboru a dodatkowo za szybką reakcję. Drugi gatunek to gry gotowanie online z podobnych kategorii.

Gry o gotowaniu dla dziewczyn

Zręcznościowe gry dotyczące gotowania, polegają głównie na tym, że gracz występuje jako kelner a jego zadaniem jest jak najszybsze obsłużenie przybywających gości. Tu głownie liczy się czas i refleks. Gry pamięciowe, polegają głównie na zapamiętywaniu potrzebnych elementów i czynności z nimi związanych. Tego typu zabawy w przyrządzanie potraw w komputerze, to idealna zabawa dla wszystkich.Gry te zostały tak przygotowane, by każda dziewczyna , nawet ta najmniejsza ,marząca o karierze kucharki, mogła choć w małym stopniu spełnić swoje dziecięce pragnienia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz